333

کار در منزل

کار در منزل

کسب و کار های خانگی باعث شده است بسیاری کارآفرینی کنند و سرمایه های زیادی کسب نمایند حتما شنیده اید افرادی که از فقر مطلق با تلاش و کوشش و کارآفرینی حالا به یکی از پروتمند ترین افراد جامعه تبدیل شده اند حتی در ایران یکی از نمونه های آن ماهان تیموری است .

ماهان تیموری برای کسب درآمد به تهران آمد پس از مدتی کارکردن به عنوان شاگردی و پیک موتوری و … به خودش آمد !! دید در سن بیست سالگی فقیر ترین بیست ساله ایران است تصمیم گرفت اوضاع را تغییر دهد پس از چند سال حالا به میلیاردر خود ساخته تبدیل شده است داستان ماهان تیموری و خیلی از افراد دیگر انگیزه بیشتری به ما میدهد تا ثروتمند شویم.

در حال حاضر حقوق اداره کار حدود 1 میلیون تومان است که با قسط و اجاره خانه و هزینه های دیگر  گذراندن امور زندگی سخت خواهد بود .

پیشنهاد کار در منزل برای بانوان می تواند کمک بسیار مناسبی برای درآمد خانواده باشد چرا که محل کار در منزل است و همزمان بانوان می توانند به بقیه امور رسیدگی کنند هم اینکه نیازی به سرمایه و امکانات زیادی نمی باشد و از انعطاف ساعت کاری است اگر بخواهیم مثالی از کار در منزل برای بانوان بزنیم (( عروسک سازی در منزل )) مثال خوبی است .

کار در منزل برای بانوان :

کار در منزل باید شغلی باشد که به آن علاقه مند هستید و همچنین نیاز به تخصص دارد اما نگران نباشید سایت آزمون ها آموزش مرحله به مرحله از صفر تا صد انواع کار در منزل را گردآوری کرده است در این بسته های آموزشی به شما آموزش داده می شود از کجا شروع کنید به چه مجوز هایی نیاز دارید چه دستگاه هایی باید تهیه کنید میزان سرمایه اولیه مورد نیاز ، نحوه انجام عملیات ، نحوه فروش و میزان درآمد به صورت کامل به شما آموزش داده می شود.

برای اطلاع کامل از این بسته ها به سایت آزمون ها مراجعه نمایید .

منبع : http://azmounha.com

سبد خرید شما خالی ست.